Klínovec
a jeho okolí

Rezidence KLÍNOVEC ZÁMEČEK  je umístěna přímo na  Klínovci, 50 metrů od lanovek a sjezdovek. Právě prostřednictvím čtyřsedačkové lanové dráhy CineStar Express a  sjezdové trati Pařezovka  jste propojeni s celým areálem Klínovec. Klínovec je centrem sportovního dění a místem konání mnoha sportovních akcí.

Rezidence KLÍNOVEC ZÁMEČEK  se nachází pouze 120 km severozápadně od Prahy a 100 km od Plzně. Leží v těsné blízkosti hranice s Německem a střediskem Oberwiesenthal v katastru obce Loučná pod Klínovcem.

KLÍNOVEC jako nejvyšší hora Krušných hor nabízí svým návštěvníkům to pravé sportovní vyžití, ať už se chcete věnovat sjezdovému lyžování nebo rádi vyrazíte na běžkách. Zároveň nabízí výbornou dostupnost a kvalitní služby všem svým návštěvníkům. Využít těchto skvělých podmínek je možné zejména ve Skiareálu Klínovec, který se snaží pro své návštěvníky připravit fantastické lyžování každý den.

Skiareál Klínovec má za sebou dlouholetou historii. Již od počátků lyžování v Čechách hrál svojí roli v zimních sportech. Na Klínovci je ideální prostředí pro provozování lyžování a dalších sportů na sněhu. Začátky sportovního využití Klínovce můžeme najít již v počátku 20. století.

GPS souřadnice
Více o skiareálu zde

Napište nám

Jméno
Přijmení
E-mail
Telefon
Mám zájem o
Poznámka
Načítání...